NEMZETKÖZI KAMIONSOFŐR ÁLLÁS❗️NEHÉZGÉP SZÁLLÍTÁS❗Akár nettó 1.100.000 Ft + bónusz❗️

Titán High & Heavy Kft. felvételt hirdet nemzetközi gépjárművezetői pozícióba, nehézgép szállítási feladatok ellátására. (tgk, traktor, kamion, munkagép, stb.)

A jelentkezéseket egész Magyarország területéről várjuk,  nyugat európai viszonylatokra, AUTÓSZÁLLÍTÓ szerelvényre.

Amit kínálunk:

  • Választható munkarend

o    3 hét /1 hét pihenő

o    kocsigazda rendszer 2 hét / 2 nap pihenő / 2 hét

  • Versenyképes bérezés

o    nettó 735,000.- és 1.100.000.- között  (munkarend függvényében) + bónusz !

  • Géppark

o    Nagy fülkés DAF 480 XF vontatók (max. 1 éves) + FVG félpótkocsik

  • Utazás

o    Céges mikrobuszokkal (Nyíregyháza-Schwertberg útvonalon)

  • Munkaruha

o    Komplett szett biztosítása

  • Betanítás

o    Vállaljuk a teljes körű betanítást, költségvállalással

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • CE nemzetközi gépjárművezetői tapasztalat (min. 2 éves)
  • Nehézgép szállításban szerzett gyakorlat előny, de nem feltétel (betanulás biztosított)
  • Érvényes CE kategóriás jogosítvány
  • Érvényes GKI kártya
  • Érvényes Tachograf kártya
  • EU egészségbiztosítási kártya

Jelentkezés a info@titanhh.com e-mail címen vagy a 06308164639-es telefonszámon vagy töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot és kollégáink 48 órán belül visszahívják telefonon!