NEMZETKÖZI TEHERGÉPJÁRMŰVEZETŐ ÁLLÁS❗️SZEGHALMI TELEPHELY❗️NYERGES PONYVÁS SZERELVÉNY❗️

Családi vállalkozásunk C+E kategóriával, megbízható, szakképzett és gyakorlattal rendelkező tehergépjárművezetőt keres Szeghalmi telephelyére, nemzetközi viszonylatra, nyerges ponyvás szerelvényre.

Amit kínálunk:

  • Családias munkakörülmények és környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Biztos és pontos kifizetés
  • Kocsigazda rendszer
  • Telephelyről történő indulás és érkezés, folyamatosan karbantartott és modern járművekkel, Németország-BENELUX államok-Dánia-Anglia-Olaszországi útvonalakon Minden második hétvége (45 órás pihenő) itthon
Elvárások:
  • Magára és környezetére igényes,
  • C+E kategóriával,
  • minimum PÁV III. Kategóriával,
  • Érvényes GKI kártyával és Digitális sofőrkártyával rendelkező sofőr kollégák jelentkezési várjuk.

Jelentkezéshez vagy bővebb információért töltse ki az alábbi jelentkezési űrlapot és kollégáink visszahívják telefonon!