NEMZETKÖZI KAMIONSOFŐR ÁLLÁS!ÉLŐÁLLAT SZÁLLÍTÁS!

Nemzetközi kereskedelemmel és mezőgazdasági termeléssel foglalkozó cégcsoportunk nemzetközi élőállat kereskedelmi tevékenységének folyamatos biztosításához tehergépkocsi vezető csapatunkba munkatársakat keresünk.

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • élő állatok szállítása Európában és a Balkán térségben

Milyen feltételekre számíthatsz?

  • fiatal, magas felszereltségű kamion flottával (Volvo, Scania) és fejlett technikai háttérrel dolgozunk (mobil applikáció)
  • bejelentett, határozatlan idejű, teljes munkaidős munkaviszonyt kínálunk
  • az új munkatársak, akik még nem dolgoztak állatszállításban, mentorprogramunk keretén belül, tapasztalt mentoroktól sajátíthatják el az elméleti és gyakorlati tudást is, kocsigazdás rendszerben
  • holland tulajdonú 700 fős cégcsoportunk a felelős állattartás iránt elkötelezett
  • munkavégzés helye: 2347 Bugyi, Ürbői út 41. (Hunland Trans Kft. telephelye)

Mit várunk tőled?

  • munkádat felelősségteljesen, megbízhatóan végzed
  • jó mentális és fizikai teljesítő képesség, valamint fiatalos lendület jellemzi munkavégzésed
  • legalább 2 év nemzetközi szállítási tapasztalattal 40 tonnás szerelvénnyel, C+E kategóriás vezetői engedéllyel, GKI kártyával, digitális sofőrkártyával rendelkezel

Jelentkezéshez töltse ki az alábbi űrlapot és kollégáink visszahívják telefonon!