NEMZETKÖZI KAMIONSOFŐRT KERESEK ADR-EL! BUDAPESTI INDULÁS, ÉRKEZÉS!

Folyamatosan bővülő cégünkbe kamionsofőröket keresünk nemzetközi fuvarozásra!

munkarend : 2,5 hét/5 nap vagy 2 hét /2 hét
Budapesti indulás-érkezés
Nagy fülkés ,Euro 6-os vontatók (MAN, DAF, VOLVO, RENAULT)
Amit elvárunk:
-Érvényes CE-típusú jogosítvány
-Érvényes ADR (küldeménydarabos)
-PÁV II kategória
-Érvényes Digitális sofőrkártya
-Minimum 1 éves nemzetközi tapasztalat
-Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

-Napi díjas bérezés
-Autógazda rendszer
-Modern munkakörülmények
-Szabályok szigorú betartása
-hűtős, dobozos, ponyvás pótkocsik
-könnyű fizikai munka

Munkavégzés helyei:

Ausztria, Németország, Franciaország, Benelux

Ezen felül elvárt a szakmai hozzáállás és az önálló munkavégzés és az irányítás utasításainak betartása.

További információkért hívd Nagy Pált munkanapokon 9-17 óra között: 0670-617-4925! VAGY EMAILBEN ITT: allas@nagyintertrans.hu
Vagy töltsd ki az alábbi jelentkezési űrlapot, és visszahívunk telefonon!