NAPI NETTÓ 28 EZER FORINT! KIEMELKEDŐ BÉRREL, NEMZETKÖZI MUNKÁRA, ADR-EL RENDELKEZŐ KAMIONSOFŐRT KERESEK! BUDAPESTI INDULÁS, ÉRKEZÉS!

Folyamatosan bővülő cégünkbe, kamionsofőröket keresünk nemzetközi fuvarozásra!

Hódmezővásárhelyi székhelyű cég, Budapesti telephellyel , így az Indulás-Érkezés Budapestről történik.

Az ADR megléte létfontosságú a megbízóink számára de az esetek 90% ban nem használjuk.

Ami nélkül nem tudsz dolgozni:

-Érvényes CE típusú jogosítvány
-Érvényes -ADR igazolvány
-PÁV II kategória
-Érvényes digitális sofőrkártya
-Minimum 1 éves nemzetközi tapasztalat

Amit mi kínálunk :

-Napi díjas bérezés 28.000 HUF
-szakmai minimálbér bejelentés
-45-ös pihenő mindig otthon
-Euro 6-os nagyfülkés vontatók
-Autógazda rendszer
-Modern munkakörülmények
-könnyű fizikai munka
-hűtős, dobozos, ponyvás pótkocsik

Munkavégzés helyei:
Ausztria, Németország, Franciaország, Benelux, Svájc

Ezen felül elvárt a szakmai hozzáállás , az önálló munkavégzés és az irányítás utasításainak betartása.
További információkért hívd Nagy Pált munkanapokon 9-17 óra között: 0670-617-4925! VAGY EMAILBEN ITT: allas@nagyintertrans.hu
Vagy töltsd ki az alábbi jelentkezési űrlapot, és visszahívunk telefonon!