NEMZETKÖZI KAMIONSOFŐR ÁLLÁS- ÖMLESZTETT SZÁRAZ ÁRU SZÁLLÍTÁSSAL! VESZPRÉMI INDULÁS-ÉRKEZÉS!

Gépkocsivezetőt keresünk ömlesztett-szárazáru szállításra

Nincs tapasztalatod silózásban, de mindig is szeretted volna kipróbálni?

Itt a lehetőség! Nálunk szakszerű betanítás vár Rád, melyet tapasztalt kollégáink önként vállalnak!

     ‼️NINCS SZÜKSÉG ADR VIZSGÀRA✅

  ‼️VESZÈLYES ÁRUT NEM SZÁLLÍTUNK✅

Szeretsz igényes munkakörnyezetben dolgozni?

Új és magas komforttal ellátott DAF szerelvényeink átlagéletkora nincs 1 év!

Nem tudod milyen munkarendben szeretnél dolgozni? Nálunk Te választasz!

* 3-4 hét munka/ 2-3 nap pihenő kocsigazda/

* 3-4 hét munka/ 1 hét pihenő kocsigazda/

Unod az ígérgetéseket? Itt egy korrekt ajánlat minden hó 10-én a számládon.

❗️Kezdő gépjárművezetők jelentkezését is várjuk❗

További információkért, jelentkezéshez töltsd ki az alábbi jelentkezési űrlapot, és kolléganőnk visszahív telefonon!